Куди краще піти Львів? В боулінг або в квест кімнату?

25.05.2020

На носі вихідні або день народження? І Ви хочете весело провести час, відпочивши з друзями. Але от питання: одна частина компанії хоче пограти в боулінг, а друга - розважитися в квест кімнатах. Ніхто не бажає йти на компроміс, а рішення за Вами.

Що варто вибрати: боулінг-клуб або квест рум? Нумо розбиратись.

Індустрія розваг активно розвивається не по днях, а по годинах. Щоб дивувати відвідувачів, креативники трудяться не покладаючи рук. В таких умовах більшість звичних розваг швидко набридають.

Нам завжди хочеться чогось нового. Нових знайомств, вражень, емоцій. Тому завжди високий попит на незвичайні розваги, наприклад такі, як квест кімнати.

Квест - це унікальна пригода, де необхідно розгадати логічний ланцюжок із завдань не більше ніж за 60 хвилин. Це дає можливість проявити свої здібності, опинитися в незвичній обстановці та зарядиться позитивними емоціями.

У той час як гра в боулінг - це більш класичний і традиційний вид проведення часу. Відвідування боулінг разом з колегами або давніми друзями у вихідні для багатьох вважаються незмінною традицією. Погодьтеся, це класно відпочивати і при цьому займатися спортом? Граючи в боулінг в тілі задіяні різні групи м'язів, наприклад спини, ніг і рук. Однак, іноді хочеться не напружуватися, а просто насолоджуватися відпочинком. У такому випадку вибір на користь квестів очевидний.

Квест рум дозволяє гравцям цікаво і незвично провести час. На відміну від боулінгу, де правила незмінні, а мета одна, кожне відвідування квест кімнати - це щось нове і унікальне. На Вас чекає більш як 20 різних сюжетів для крутого відпочинку від XRoom.

Ви командою потрапляєте в різні сценарії і перед Вами стоїть завдання вибратися, не більше ніж за 60 хвилин. А ось як ви будете це робити, залежить тільки від Вас. У квестах не важлива фізична підготовка або наявність спеціальних знань. Головне - бажання здорово відпочити і отримати заряд позитиву.

Квест кімнати XRoom

Проходячи квест кімнати Ви отримуєте непередавані гострі відчуття через ефект повного занурення в іншу реальність. Це рідкісна можливість подорожувати в часі не залишаючи меж міста. Сьогодні Ви зухвалі гангстери в Чикаго, а завтра відважні пірати, які борознять простори світового океану.

Вибираючи між боулінгом і квестом слід звернути увагу на кількість учасників Вашої компанії. Відвідати боулінг-клуб одночасно може хоч 30 чоловік, а ось грати зможуть лише кілька. Це залежить від кількості ігрових доріжок. Поки одні грають, інші - відпочивають, спілкуються один з одним і спостерігають за грою, підбадьорюючи суперників.

У квестах ж, можуть брати участь команди від 2 до 6 осіб. І особливість в тому, що перебуваючи всередині кожен гравець займається справою. Вирішує загадку, шукає тайник, допомагає з пошуками предметів для вирішення завдання і т.д. У Вас не буде часу на те, що б навіть думка промайнула "Мені не чим зайнятися".

У квест грі "Хованки в темряві" так тим більше. Весь ігровий час Ви повинні активно рухатися і шукати, або акуратно переміщатися і гарненько ховатися. До речі, в "хованки" може брати участь до 13 осіб одночасно. Такий формат розваги популярний ще й тим, що кількість відвідувань необмежено. Збирайте кожен раз нову команду і вперед за делікатними емоціями і веселим настроєм.

Так що ж краще: боулінг або квест? Рекомендуємо завжди робити вибір на користь чогось нового і незвичайного. Пограти в боулінг і вибити коронний страйк з першої спроби - Ви завжди встигнете. Так що ризикніть пограбувати віллу наркобарона, пройти шлях Індіани Джонс або врятувати світ від ядерної загрози. Будьте головними героями, які отримують найяскравіші емоції!

Почитайте блог, цікаві статті