Про нас, про життя компанії Xroom Львів

Команда XRoom -

це згуртований колектив, у складі якого працюють - сценаристи, бутафори, актори, адміністратори, оператори, маркетологи, аналітики, менеджери ... і це неповний список тих, хто працює з нами.

Наша місія:

додати в життя клієнта яскравих фарб і емоцій, зануривши в іншу, нереальну, для звичайного життя, реальність.

Для цього нам дуже важливо створювати дійсно унікальні продукти в сфері розваг, при цьому надаючи сервіс, до якого хочеться повертатися. Xroom - лідер у Дніпрі та Чернігові, і прагне повторювати це у наступних регіонах.

На цей час за 6,5 років 42 таких проєкти на 14 локаціях в 5 містах України вже реалізовано - це квест кімнати та квест-гри. В процесі будівництва ще кілька міст, ми обов'язково придумаємо щось нове і дивовижне.

Цінності:

  • Довіра (ми розуміємо, що довіра - це те, що дуже складно заслужити і дуже легко втратити. Ми цінуємо довіру і не готові міняти її ні на що).
  • Постійне вдосконалення (ми ретельно слідкуємо за відгуками та емоціями гостей, аналізуємо, тестуємо щось нове та намагаємось стати краще. Кайдзен).
  • Wow-сервіс (намагаємось перевищити очікування клієнта).
  • Позитив (позитивне мислення та відношення один до одного).

Бачення компанії для відвідувачів:

ми працюємо для того, щоб близькі люди частіше проводили час разом і з інтересом. Все більше і більше людей разом з нами кожен день отримують позитивні емоції, даруючи їх оточуючим! Xroom хоче бути улюбленим місцем для розваг, щоб наші гості завжди з радістю поверталися і радували себе. Дякую за Ваше визнання!

Бачення компанії для команди:

молодий і прогресивний колектив, де кожен знає свої завдання і виконує їх якісно і без стусанів згори. Адміністратори чітко знають всі стандарти та шаблони при роботі зі своєю частиною і при спілкуванні з гравцями, у них завжди чистий і затишний хол, кава-столик. Завжди акуратно одягнені привітні та готові першими йти на контакт. Такий собі дзвіночок, на який тягнуться люди. У операторів квест-кімнати завжди в робочому стані, без поломок або відсутніх елементів, чисті та без пилу і в будь-який момент готові прийняти гравців. А якщо відбувається поломка, вона швидко усувається оператором або іншим фахівцем. Актори та актриси удосконалюються в своїй справі з кожною грою. Команда Xroom продовжить радувати відвідувачів і надавати високий сервіс, в тому числі в нових містах і країнах.

Стратегія компанії:

Збільшити свою присутність в містах України. Розвивати галузь квест кімнат і збільшувати попит на наші розваги. Донести клієнтам переосмислення способів розваги, задовольнити навіть невисловлені побажання своїх гостей, домогтися 90% поверненні клієнтів, стати провідною міжнародною компанією до 2030 року.

Ціль XRoom -

дати можливість випробувати яскраві емоції, які Вас надихнуть!

Цілі для команди:

  • інновації та якість у відділі виробництва;;
  • креатив і сильна аналітика в відділі маркетингу;
  • навчання і згуртування колективу;
  • регулярне зростання фінансових показників.

ЗМІ та популярні ресурси пишуть про нас:

Якщо Ви журналіст, попрацюймо ;) Напишіть нам на xroom.dnepr@gmail.com обговоримо умови співпраці.

Ми постійно розвиваємося і відкриваємо нові квест кімнати, тому, якщо Ви класний фахівець в галузі електроніки, вмієте створювати креативні речі або хочете працювати в самих квест кімнатах адміністратором або оператором, то надсилайте нам резюме на наші вакансії на пошту xroom.dnepr@gmail.com.

Історія:

2015

Компанія квест кімнат XRoom відкрита з 29 травня 2015 року. Її засновниками є Ігор Назар і Петро Пінчук.

Спочатку було відкрито 2 квест кімнати "Пограбування банку" і "Лабораторія доктора Моро" (початкова назва була "Таємниця доктора Моро").

Наступною стартувала містична квест кімната "Нічний кошмар" (дата відкрито 13 листопада 2015 року).

2016

У 2016 році було відкрито 2 локації по франшизі: на вул. Шевченко, 59 і вул. Коцюбинського, 2/4. На кожній спочатку було по одній квест кімнаті: "Ілюзіоніст" 29 липня 2016 року і "Піратський золото" 06 серпня 2016 року відповідно.

В цьому ж році на локації вул. Шевченко 59 була відкрита квест-гра "Хованки в темряві".

Також 20 листопада 2016 відкрилася локація в м Львів по вул. М. Гоголя 6/8 з квестом "Майстерня Да Вінчі" і 22 січня 2017 року »Кабінет Степана Бандери" (пізніше перейменувавши його в "Врятувати секретний архів").

2017

У 2017 році було відкрито ще 2 квест кімнати "Пограбування наркобарона" і "Батискаф", а також дві локації за адресою вул. Шевченко 59 з квестом "Індіана Джонс: загублене місто" (якщо бути точніше, цей квест був викуплений і модернізований) і клубом віртуальної реальності VR (яка вже виїхала в інше місто).

2018

У 2018 року вже відкрилися: локація по вул. Половицька, 5 з квест містикою "Вторгнення в свідомість"; пригодницький квест "Месники" по вул. Шевченко 59 і містична кімната "Портал привидів" по вул. Коцюбинського 2/4.

Далі до нас приєдналося локація від Kadroom на Гоголя 19 з трьома кімнатами "Титанік", "Зоряні війни" і "Пила", трохи модернізувавши локацію і квести відразу почали приймати гостей.

Пізніше додалося "Пограбування банку 2.0" по вул. Шевченко 59, як продовження відомого квесту.

Ще в листопаді відкрився "Тайник Мага" і в грудні "Декстер" і "Місто без сонця" по вул. Половицького 5, а також "Таємне притулок (він же" Атомний бункер ") на Шевченка 59.

У Львові, на тій же локації відкривається квест гра "Хованки в темряві" і квест "Мумія".

У вересні відкриваються нові кімнати в м Маріуполь "Пограбування банку" і "Хованки в темряві".

2019

У 2019 до мережі Хрум приєдналася локація від "Паніки" з 4 квестами "Бункер," Шерлок "" Чикаго "і" Машина часу "по вул. Пл. Троїцька 3. І вже в другій половині 19 року відкрили нові кімнати" Втеча з Шоушенка "і" Ядерна загроза "і перший наш перформанс хорор з актором" Люсі "по вул. Шевченка 59, теж Дніпро.

У Львові додається ще 2 кімнати - "Хатина Мольфара" і "Сталкер".

За літо та осінь відкриваємо 2 нових міста, м. Харків з активом в "Пограбування банку" "Втеча з Алькатрас" і "Хованки в темряві" і м Чернігів з квестами "Пограбування банку" "Втеча з Алькатрас".

І взимку в Дніпрі стартують пригоди - "Агент 007".

2020

У березні Чернігів порадував своїх гостей новим квестом - "Аліса, Йди за білим кроликом" і настав COVID :( Кілька місяців повної невизначеності, обмежень, закритих локацій, і добре, що змогли отримати хороші знижки або і відстрочки платежів по оренді, скоротили витрати на маркетинг і персонал, переглянули модель бізнесу і влітку вийшли знову "в плюс" і продовжили зростання.

У червні Чернігів відкрив "Зниклий вчений", а у вересні ми відкриваємо другий хоррор в Дніпрі "Дзвінок" за мотивами культового фільму і в листопаді улюблені "Хованки в темряві" відкриваються в Чернігові.

З негативного - довелося закрити кілька кімнат у Харкові, Львові, Маріуполі та Дніпрі з різних причин, таких як кратне збільшення оренди на локації, форс-мажорний потоп локації чи перепродаж квестів під інший бренд та вихід власника з бізнесу. На кожному з етапів ми допомагали вирішувати питання партнерів і робили все можливе, щоб мінімізувати втрати. Усі закриті локації встигли окупити початкові вкладення та вийти у плюс перед закриттям.

2021

Після чергових весняних обмежень, дихаючи на повні груди, ми виходимо з плавного зростання з найкращими показниками в мережі, деякі локації оновили історичні рекорди по прибутку за весь час, включаючи найпершу локацію на Карла Маркса 54 у Дніпрі, де квести відкрилися 6 років тому, а це означає, що квести будуть жити дуже довго і точно встигнуть добре відпрацювати і сподобається великій кількості жителів міст.

У червні 2021 відкривається 6-й квест Чернігова "Mrak. Місія у темряві" у стилях Хоррор/Містика...

2022 - війна

Моторошний період, який здається вічністю - нас усіх застав. Перші 2 місяці після початку повномасштабної війни квести Хрум було закрито по всій Україні. Частина співробітників пішла на війну, частина перебувала в окупації, деякі колеги виїхали за територію України. У квітні 2022 року ми стали трохи повертатися в режим роботи, оскільки запитів ставало все більше, дітей потрібно було відволікати і розважати, деякі люди були вже готові відвідувати розваги і перезавантажуватися. Ми змогли отримати пільгові умови арени на більшості об'єктів, зменшили роялті у 2 рази для своїх франчайзі на час воєнного стану.

У липні 2022 року ми добудовуємо та відкриваємо хорор квест з актором у Дніпрі "Ходячі мерці" та у грудні відкриваємо перший хорор з актором у Чернігові - "Люсі".

2023 - війна

Незважаючи на всі перешкоди, відключення електроенергії та війну, бізнес Xroom продовжує розвиватися, повернувшись на довоєнні доходи, і ми продовжуємо будувати нові квести! У лютому відкривається другий хорор у Чернігові "Дзвінок" та у березні 2023 ще 1 хорор з актором у Дніпрі "Вигнання"...

Далі буде більше ... 

Ми настільки впевнені в своїй справі, що готові повернути витрачені кошти за відвідування квесту в реальності XRoom, якщо Вам не сподобається!

До зустрічі в XRoom!

підписатися на розсилку акційних листів
не частіше 1 разу на місяць
Email
Введите свой Email
Ви підписалися на розсилку Дякую