Умови оплати та повернення Львів

Умови оплати та повернення коштів


СПОСОБИ ОПЛАТИ


1. Банківською карткою
Оплата відбувається через систему LiqPay (або її аналог) з використанням Банківських карток наступних платіжних систем:

VISA International
Mastercard Worldwide

2. У квесті перед грою
Оплата здійснюється готівкою або переказом на банківський рахунок безпосередньо перед грою в квест кімнаті.

Вартість відвідування квесту залежить від кількості учасників та часу протягом дня. Актуальна вартість участі вказана на сайті або промовляється Виконавцем у телефонному режимі.

 

ОПИС ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ/ПОСЛУГИ

Повернення сплачених коштів у разі, якщо гра у квесті не відбулася, здійснюється на рахунок, з якого було здійснено оплату у строк відповідно до чинного законодавства України з моменту письмового повідомлення про повернення. Для повернення коштів необхідно написати на пошту xroom.dnepr@gmail.com або заяву на локацію квесту, не пізніше ніж за 24 години до початку квесту. Якщо гра скасована пізніше або під час проведення сеансу - оплата не повертається.

 

Якщо Клієнт бажає продовжити термін дії Подарункового Сертифіката, він повинен попередити про це Виконавця мінімум за 72 год. до дати закінчення дії такого Сертифіката та доплатити різницю актуальної в даний час ціни, зазначеної на сайті Виконавця, інакше - сертифікат вважається використаним та анулюється.

 

Для повернення сплачених коштів, Покупець (уповноважена особа) зобов'язаний пред'явити паспорт та/або інший документ, що засвідчує особу, її повноваження.

 

УМОВИ ДОСТАВКИ ТОВАРУ

Доставка послуги не здійснюється. Підтвердженням бронювання послуги є смс, дзвінок або електронний лист за вказаними у бронюванні контактними даними.

 

Договір публічної оферти тут.

Політика конфіденційності тут.

підписатися на розсилку акційних листів
не частіше 1 разу на місяць
Email
Введите свой Email
Ви підписалися на розсилку Дякую